Plastik Enjeksiyon Kalıbı

Plastik enjeksiyon kalıbı tasarımla başlayan, üretim planlama, plastik enjeksiyon ve üretimin her safhasında uygulanan kalite kontrol aşamalarıyla her detayda kusursuz işçilik sunuyoruz.

Görüntüle

Tam Otomatik Parke Briket Makinaları

Tam otomatik makina sistemi tüm işlemlerin bilgisayar otomasyonu tarafından yönetilip kontrol edildiği sistemdir.

Görüntüle

Manuel Briket Makinaları – El Yapımı Briket Makinası

Manuel briket makinası veya parke makinaları ek bir kol yardımıyla operatörün kontrol ettiği hidrolik makina ve el arabalarıyla çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınmasına dayanmaktadır.

Görüntüle
yumurtlayan briket makinası

Yumurtlayan Parke Briket Makinası

Yumurtlayan briket makinası, beton zemin üzerine, önceden hazırlanmış harcı içerisine koyarak her türlü geometrik şekili üretebilen bir makinadır.

Görüntüle

Otomatik Parke Briket Makinaları

Otomatik briket ve parke makinası, joistik ile operatörün kontrol ettiği hidrolik sistem ile ön ve arka istifleme robotları otomatik olarak çalışmasını, palet üzerinde çıkan ürünleri üst üste 6 - 8 sıra istiflenir ve forklift ile kurutma alanına götürülür.

Görüntüle

Plastik Enjeksiyon Makinesi

Çimento siloları, çimento helezonları, pnömatik taşıma sistemleri ve ilgili elektronik parçalar yardımıyla belirli oranlardaki çimento iletim ihtiyacını karşılar.

Görüntüle
ikinci el briket makinası

ikinci el Briket Makinaları

İkinci el briket makinası, daha önce kendi ürettiğimiz yada diğer briket makinası üreticilerinin üretip sattığı, alan müşterinin belli bir süre kullanıldıktan sonra çeşitli sebeplerden dolayı satmayı düşündüğü briket makinalarını kapsar.

Görüntüle

Damper – Dorse İmalatı

Kamyonlarda ve yük taşıyan büyük araçlarda kasa kısmını kaldırmaya yarayan ve kamyonun ağırlığını dengede tutmayı sağlayan mekanizmaya damper denir. Taşıma araçlarının ...

Görüntüle
parke kalıbı

Parke Taşı Kalıbı ve Briket Kalıp İmalatımız

Parke Taşı Kalıbı Parke taşı kalıbı, parke üreten makinaların istenilen şekil ve ebatta parke taşı üretimini gerçekleştirmesi için, makinaya gelen harca ...

Görüntüle