Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
15940901_10211579720945920_2467467536003721217_n

Manuel Parke Briket Makinaları

Manul briket makinası veya parke makinaları ek bir kol yardımıyla operatörün kontrol ettiği hidrolik makina ve el arabalarıyla çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınmasına dayanmaktadır.

View Service Detail
otomatik-briket-makinasi-1

Otomatik Parke Briket Makinaları

Otomatik briket ve parke makinası, joistik ile operatörün kontrol ettiği hidrolik sistem ile ön ve arka istifleme robotları otomatik olarak çalışmasını, palet üzerinde çıkan ürünleri üst üste 6 - 8 sıra istiflenir ve forklift ile kurutma alanına götürülür.

View Service Detail
yumurtlayan briket makinasi

Yumurtlayan Parke Briket Makinaları

Yumurtlayan briket makinası, beton zemin üzerine, önceden hazırlanmış harcı içerisine koyarak her türlü geometrik şekili üretebilen bir makinadır.

View Service Detail
House renovation

Tam Otomatik Parke Briket Makinaları

With over thirty years of experience in residential renovation design and over 16,000 renovation plans delivered to this day.

View Service Detail
green-building

Palet İmalatımız

Green construction refers to a structure and using process that is environmentally responsible and resource-efficient throughout a building's life-cycle.

View Service Detail
laminate floor covering

Harç Sistemlerimiz

The flooring professionals at Construction offering laminate flooring and timber flooring with award winning flooring installation services.

View Service Detail
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.