Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çalışma Sistemi

Manuel briket makinası veya el yapımı briket makinası ek bir kol yardımıyla operatörün kontrol ettiği hidrolik makina ve el arabalarıyla çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınmasına dayanmaktadır. Her üretim paletini makinaya süren ve çıkan paletleri kuruma sahasına elemanlar vasıtasıyla taşımaktadır. Bu da sistemin daha fazla insan gücüne dayanmasına sebep olmaktadır. Bununla birlikte manuel briket makinası fiyatı diğer briket makinalarına oranla daha düşüktür.

Ekipmanlar

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde asgari olarak makinaya gelecek olan harcın karıştırılması için mikser, mikserden gelen harcın makinaya taşınması için bant, ürünlerin üzerine basıldığı belli sayıda ayaksız palet ve  makinadan çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınması için el arabası gerekmektedir. Bununla birlikte daha az insan gücüne dayalı olarak üretim yapabilmek için bunker ve çimento silosu ile bunları sisteme dahil eden bir adet bant ve helezon gerekmektedir.

Diğer Sistemelere Göre Avantajları

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde otomasyon sisteminden daha çok insan gücüne bağlı olarak çalıştığından dolayı,manuel briket makinası fiyatı ve kurulum maliyeti otomatik makinalardan daha düşüktür. İnsan gücünün daha ucuza mal edildiği bölgelerde daha fazla tercih edilebilir.

Diğer Sistemelere Göre Dezavantajları

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde üretim insan gücüne daha fazla bağımlıdır. Bu da insan kaynaklı olarak daha düşük düzeylerde günlük üretim yapılmasına sebep olmaktadır. Ayrıca yine insan kaynaklı uyum sorunlarından dolayı üretimde aksaklıklar meydana gelebilmektedir.

Manuel Briket Makina Fiyatı

2’li Manuel briket makinası fiyatı için tıklayınız.

4’lü Manuel briket makinası fiyatı için tıklayınız.

6’lı Manuel briket makinası fiyatı için tıklayınız.

8’li Maneul briket makinası tesis fiyatı için tıklayınız.

Kalıp Modelleri

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde briket, asmolen, çim taşı, oluk taşı gibi bir çok ürünün üretimini yapılmaktadır.

briket-parke-kaliplari

Online katalog için tıklayınız…

Manuel Briket Makinası ( el yapımı briket makinası )

Talep

 

Formu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.