Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çalışma Sistemi

Manuel briket makinası (briket makinesi) sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, firmamızın pazar payına bakıldığında net olarak görülebilmektedir.

Günümüzde firmamız hem yeni Manuel briket makinası üretiminde Mussan Group olarak, hem de ikinci el briket makinaları sektörüne Mussan Group olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Manuel briket makinası veya el yapımı briket makinası ek bir kol yardımıyla operatörün kontrol ettiği hidrolik makina ve el arabalarıyla çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınmasına dayanmaktadır. Her üretim paletini makinaya süren ve çıkan paletleri kuruma sahasına elemanlar vasıtasıyla taşımaktadır. Bu da sistemin daha fazla insan gücüne dayanmasına sebep olmaktadır. Bununla birlikte manuel briket makinası fiyatı diğer briket makinalarına oranla daha düşüktür.

6.1 Manuel Briket Makinası hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

8.1 Manuel Briket Makinası Tesisi hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MG 2.1 Manuel Briket Makinası hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

4.1 Robotlu Mini Briket Makinası Tesis hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

6.1 Robotlu Briket Makinası Mini Tesis hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MG 4.1 Manuel Briket Makinası hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MG 12.2 Otomatik Parke Briket Makinası hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MG 8.1 Yarı Otomatik Briket Makinası Tek Kova Manuel Çıkışlı Mini Tesis hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MG 10.2 Yarı Otomatik Parke Briket Makinası Ekonomik Üretim Tesisi hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MG 6.1 Yürüyen Briket Makinası hakkında detaylı bilgi için tıklayarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekipmanlar

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde asgari olarak makinaya gelecek olan harcın karıştırılması için mikser, mikserden gelen harcın makinaya taşınması için bant, ürünlerin üzerine basıldığı belli sayıda ayaksız palet ve  makinadan çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınması için el arabası gerekmektedir. Bununla birlikte daha az insan gücüne dayalı olarak üretim yapabilmek için bunker ve çimento silosu ile bunları sisteme dahil eden bir adet bant ve helezon gerekmektedir.

Diğer Sistemelere Göre Avantajları

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde otomasyon sisteminden daha çok insan gücüne bağlı olarak çalıştığından dolayı,manuel briket makinası fiyatı ve kurulum maliyeti otomatik makinalardan daha düşüktür. İnsan gücünün daha ucuza mal edildiği bölgelerde daha fazla tercih edilebilir.

Diğer Sistemelere Göre Dezavantajları

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde üretim insan gücüne daha fazla bağımlıdır. Bu da insan kaynaklı olarak daha düşük düzeylerde günlük üretim yapılmasına sebep olmaktadır. Ayrıca yine insan kaynaklı uyum sorunlarından dolayı üretimde aksaklıklar meydana gelebilmektedir.

Manuel Briket Makina Fiyatı

2’li Manuel briket makinası fiyatı için tıklayınız.

4’lü Manuel briket makinası fiyatı için tıklayınız.

6’lı Manuel briket makinası fiyatı için tıklayınız.

8’li Maneul briket makinası tesis fiyatı için tıklayınız.

Kalıp Modelleri

Manuel briket makinası yada el yapımı briket makinası sistemlerinde briket, asmolen, çim taşı, oluk taşı gibi bir çok ürünün üretimini yapmak için briket kalıbı, parke taşı kalıbı, bordür kalıbı gibi kalıp imalatlarımız mevcuttur. Kalıp imalatlarımız için daha detaylı bilgiye briket ve parke kalıbı imalatlarımız sayfamıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.Her türlü briket kalıbı, parke kalıbı yada bordür kalıbı için sipariş verebilirsiniz.

briket-parke-kaliplari

Online katalog için tıklayınız…

Manuel Briket Makinası ( el yapımı briket makinası )

Demande

 

Formullarie

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.