Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çalışma Sistemi

Yumurtlayan briket makinası, beton zemin üzerine, önceden hazırlanmış harcı içerisine koyarak her türlü geometrik şekili üretebilen bir makinadır. Az sayıda personel ile yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Her türlü yedek parçası kolaylık ile bulunabilir,  elektrik tüketimi minimum seviyede’dir ve istenilen yere kolayca taşınıp kurulabilir.

Sabit Makinalara Göre Avantajları

Yumurtlayan briket makinası yada diğer ismi ile yürüyen briket makinalarının sabit makinalarla kıyasladığımızda bazı avantajları bulunmaktadır. Yumurtlayan briket makinası, sipariş alınan şantiye sahasında dahi üretim yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca sessiz motor pompası ile az gürültü çıkarır, kolay ve kısa sürede kalıp değiştirilebilir. Montaj için teknik yardım gerektirmez. Üretim paleti masrafının olmaması yatırım ve işletme maliyetlerini göz ardı edilemeyecek şekilde düşürmektedir. Müşterinin taleplerine odaklı her türlü opsiyonel ekipman rahatlıkla eklenip çıkartılabilir. Bu sayede müşterimiz isteğine göre kendi tesisini oluşturabilir.

Sabit Makinalara Göre Dezavantajları

Yürüyen briket makinası ürettiği ürünleri bulunduğu alana bırakarak devam ettiği için geniş bir üretim sahasına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca ürünler üst üste sıralı dizilmediği için ürünlerin toplanması ve istiflenmesi aşamasında daha fazla insan gücüne ihtiyaç vardır.

Kalıp Modelleri

briket-parke-kaliplari

Makinemizde briket asmolen çim taşı oluk taşı gibi bir çok ürünün üretimini yapılmaktadır.

Pdf Katalog

Yumurtlayan Makina Videosu

Talep

 

Formu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.