Covid-19 Sonrası Beton Blok Yapma Makinesine Artan Talep

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İnsanlık, başlangıcından bu yana, inşaatlarda her zaman yeni teknikler geliştirmektedir ve her zaman yüksek bir talep oluşmuştur. covid 19’dan sonra bile bu talep aynen kalacaktır. Taştan yapılmış basit bir evden en karmaşık yapılara, yapı taşları. herhangi bir yapının önemli bir parçası olmuştur. En yeni otomatik blok yapma makineleri sayesinde binalar artık daha özelleştirilmiş ve daha dayanıklıdır.

Bugünlerde piyasada iki ana yapı taşı kategorisi var – tuğlalar ve beton bloklar. Tuğlalar artık modası geçmiş ve doğal afetlere daha az dayanıklıdır. Bunları üretmek için daha iyi, daha hızlı ve daha verimli üretim için güçlü beton blok yapma makinelerimiz veya otomatik blok yapma makinelerimiz var.

Beton bloklar neden tuğlalardan daha iyidir?

Covid 19 sonrası beton blok yapma makinesine yönelik artan talep, bize bina inşa ederken beton blokların tuğlalardan daha iyi olduğuna dair bir ipucu veriyor. İşte blokların tuğlalara göre birkaç avantajı:

  • Geleneksel tuğlalarla karşılaştırıldığında, beton blok daha büyüktür ve daha az ek yeri vardır.
  • Beton bloklar tuğlalardan daha dayanıklı ve güçlüdür.
  • Bu tür bloklarla yapılan inşaat, konutların tekdüzeliğini ve doğruluğunu korur.
  • Bloklar uygun ısı yalıtımına sahiptir ve bu nedenle binaları daha sağlam hale getirir.
  • Beton bloklarla bir bina inşa etmek daha hızlıdır ve böylece toplam inşaat maliyeti düşer
  • Akustik yalıtım ve daha iyi su direnci, beton blokları inşaatçıların tercihi haline getirir.

Otomatik blok yapma makinesinin artan talebi

Covid-19 sonrası, piyasada daha az emek işi olduğu için beton blok yapma makinesine yönelik belirgin bir talep var. İnşaat firmalarının çoğu, otomatik beton blok makinelerinin işin devam etmesinde önemli bir rol oynadığı %50 azaltılmış personel ile çalışmaktadır.

En yeni blok yapma makineleri, malzemeyi istediğiniz şekilde yapmak için harika tasarımlar, özelleştirme ve hepsinden önemlisi entegre çözümlerle birlikte gelir. İşte beton tuğla kullanmanın birkaç avantajı daha var.

Büyük güç: Güçlü hidrolik basınç sistemi ve doğru besleme sistemi, yüksek hassasiyet ve doğruluk sağlar. Ayrıca malzemeye yakın tanecikli yapıları kolaylaştırır ve onu sağlam ve son derece dayanıklı hale getirir.

Özelleştirme: inşaat gereksinimlerine bağlı olarak, modern otomatik blok yapma makineleri, kalıplama tesisleri ile gelişmiş blok üretimi sunar. Bu sayede kişi istediği malzemeyi tasarlayabilir, geliştirebilir ve üretebilir.

Son derece hassas: bilgisayarlı makineler blokları doğru bir şekilde üretir. Bu, bileşenlerde ihmal edilebilir hata veya kusur olasılığı olan daha ince yapı taşları yapılmasına neden olur.

Çevre dostu: Bu tür malzemelere sahip olmanın en iyi yararı, kül, cüruf ve mastar gibi endüstriyel atıklardan yapılabilmesidir. Bu şekilde, Tabiat Ana’nın icabına bakabiliriz. Bu tür malzemelerin üretimi çevre dostudur.

Azaltılmış maliyetler: Modern beton blok yapma makineleri, blokların üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Bir araştırmaya göre normal koşullarda enerji kullanımını %38 oranında azaltıyor. Genel maliyetler düşürülür ve aynı zamanda kâr da artar.

Genel olarak, Covid-19 sonrası, otomatik beton blok makinelerine olan talep artacak ve inşaat işinin yeniden canlanması muhtemel.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.