Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HAKKIMIZDA

MUSSAN GROUP Bilgisayar Mühendisi olan Salim Milet ve İnşaat Mühendisi olan Sinan Baysalın ortaklığıyla kurulmuştur.

2013 yılında Salim Milet Trabzon’da Beyazlı Group firmasının tanıtım çalışmalarını üstlenmiş ve 23 ülkeye briket makinesini satılması için zemin hazırlamıştır. Daha sonra İstanbul’da Çiftel Makine ile çalışmasına devam edip orada da 4 farklı ülkeye makine satışı gerçekleştirdikten sonra ayrılmıştır. Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyet odaklı, uluslararası standartlara uygun makineler üretip zamanında teslimini gerçekleştirmek için Trabzon’un önde gelen inşaat firmalarından Baysal İnşaatın ortaklarından Sinan Baysal ile MUSSAN GROUP MAKİNA İTHALAT İHRACAT SAN. TİC LTD. ŞTİ.’ni kurmuşlardır.

MUSSAN GROUP Faaliyetlerine Briket/Parke Taşı Makinesi ve Kalıpları ile başlamış Enjeksiyon Makinesi ve Kalıpları, Beton Santrali, Harç Karıştırma Makinaları ve Ekipmanları, Beton Boru Makinaları ve yardımcı ekipmanlarla üretimini sürdürmektedir.

Ürettiğimiz briket makinaları, beton santralleri ve kilit parka taşı makineleri sektöründe yurt içi ve yurt dışına yaptığı satışlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Ayrıca şirketimiz yaptığımız tanıtım çalışmaları ile yurt dışı pazarında belli bir pazar payına ulaşıp 21 farklı ülkeye ihracaat yapan bir firma konumuna gelmiştir.

Dinamik, tecrübeli, müşteri memnuniyet odaklı ve uzman kadrosuyla teknolojiyi makine sektörüyle buluşturup satışını yaptığımız tüm tesis ve makinelerde güçlü gövde yapısı, sorunsuz ve seri çalışma, en son teknolojik ekipman, vasıflı ve tecrübeli işçilik, uzun ömürlü ve teknik servis desteği ile müşteri memnuniyeti değişmez koşul olarak benimsenmektedir.

Müşterilerimiz için piyasadaki makinelerin daha kalitelisini uygun fiyatla ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlıyoruz.

MİSYON VE VİZYON

Sektördeki lider beton blok makine üreticilerinden biri olarak bünyesinde barındırdığı mühendislerin ve nitelikli elemanların da gayretleriyle, üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan üretim felsefesini sürdürür ve sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendisini ve ürünlerini sürekli yeniler ve geliştirir.

Mussan Group, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak saptama ve karşılama gayesini, özelleştirilebilir çözümler sunarak gerçekleştirir. Her kapasiteye ve ihtiyaca uygun beton blok üretim tesisleriyle, yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Yirmiyi aşkın ülkede hizmet veren Mussan Group hedefi, müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle dünyada adını duyurmaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.