Satılık Bims Makinası

Satılık Bims Makinası
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Satılık Bims Makinası fiyatları MUSSAN GROUP ailesinde, ürünlere göre pek çok farklılık göstermektedir. Bu da demek oluyor ki her firma bütçesine uygun güvenilir kalitede ürün bulunması pek mümkündür Sizde MUSSAN GROUP satış temsilcilerimizden  Satılık Bims Makinası fiyatlarımızı öğrenip tercihiniz doğrultusunda size en uygun teklifimize yönlendirilebilrsiniz.

Satılık Bims Makinası alanına adım atmaya 2007 yılında başlayan MUSSAN GROUP MAKİNA  İstanbulda’da kurulmuştur. 4 mühendis, 20 çalışanı, İstanbulda’ ki 900 m2, lik üretim tesisleri ile Türk makina sanayisine hizmet vermektedir.Çalışmalarına yapı malzemeleri makinaları üretimi ile başlayan MUSSAN MAKİNA , sektörün birçok kuruluşuna Satılık Bims Makinası ve beton santrali üreterek önemli çalışmalara imza atmıştır. Günümüzde  üretilen ürünlerin hemen hemen %64 lük kısmını ihrac eder hale gelen MUSSAN MAKİNA, dünyanın bir çok ülkesine acentelik ve distribütörlük anlaşmaları ile ürünlerini  ve ülkemizin ticari adını tanıtmaya devam etmektedir. Yapılan ihracatlar ülke ekonomisine katkı sağladığı gibi rekabet ortamına da zemin hazırlayarak farklı makine firmalarının da bu alanda yatırım yapmalarına olanak sağlamıştır. Üretim yapabilen ülkeler statüsüne girebilmek ve yeterli sayıda istihdam ile bölge bölge ekonomik kalkınma sağlayabilmek adına yatırımlarımızı gün geçtikçe arttırmaktayız. Satılık Bims Makinası alanında hızla büyüyen kurumumuz ar-ge çalışmaları ile yalnızca briket makinalarına değil bir çok farklı makina alanında da yatırımlar yapmaktadır. Kurumsal bir yapı ve yetiştirilmiş uzman kadrosu ile makina sektöründe örnek teşkil etmektedir.

Satılık Bims Makinası, Bims, bir diğer adı ile ponza taşı üretmektedir. Bu taşlar terminolojide “Doğal Hafif Agrega” olarak sınıflandırılmaktadır. Endüstriyel alanlar olan ; Tekstil ve yapay maden sektörün Bims  Taşının önemi büyüktür.  Bims taşı, endüstriyel kullanım açısından; boşluklu, süngerimsi, volkanik olaylar neticesinde oluşmuş, fiziksel ve kimyasal etkenlere karşı dayanıklı, zararsız, uzun ömürlü, ısı ve ses yalıtım özelliği sağlayan, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, camsı bir yapıya sahip volkanik bir kayaçtır. Bu özellikleri sayesinde gelişen inşaat sektörünün gözdesi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

MUSSAN Group’un ma,ine ve inşaat şirketleri, Türkiye’nin en büyük tesislerini de barındıran önde gelen kuruluşlardan oluşmaktadır. MUSSAN GROUP tarafından üretilen ürünler geniş lojistik ağımız vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize teslim edilmektedir.

Sizde ürettiğimiz Satılık Bims Makinası seçeneklerimiz  sayesinde bu muhteşem doğa maddesini ihtiyaç ve isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Satılık Bims Makinası hakkinda daha fazla bilgi edinmek için +90 553 075 85 61 nolu numaradan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Satılık Parke Makinası hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.