Parke taşı makinaları

Parke taşı makinaları
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PARKE TAŞI  MAKİNALARI  NERELERDE KULLANILIR ?

Parke taşı ürünleri doğayla içiçe, çevreye duyarlı ürünlerdir.

parke taşlar her türlü açık yada kapalı alanlarda dekoratif renk ve desenleriyle çevre düzenlemelerinde zevkle uygulanır.

parke taşlar; apartman, site, okul, hastane, iş merkezi otoparklarında, park, bahçe ve meydanlarda, yürüyüş yollarında en çok tercih edilen ürünlerdir.

PARKE TAŞININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

Parke taşlar basınç, kırılma, aşınma ve donmaya karşı yüksek muvametlidir.

Parke taşlar aynı dozda yerinde dökülen 15 cm kalınlığındaki betonun mukavemeti ile eşdeğerdedir.

Asfalt, karosimon gibi malzemelerden daha uzun ömürlü, üstün ve avantajlıdır.

Dayanma gücü basınç mukavemeti cm2′de 450 – 600 kg’dır.

Bükülme mukavemeti cm2′de 60 kp’dir.

Parke taşı makinaları Mussan group firması olarak, sektöründe Mussan group markası ile hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz Parke taşı makinaları manuel ve otomatik olmak üzere 2 seçenek halinde satışa sunulmaktadır. Ayrıca PRS402 , PRS602 , PRS802 , PRS1002 VE PRS1202 olmak üzere kilitli parke taşı makinaları seçeneklerimiz mevcuttur. Mussan group bünyesinde Kilitli parke taşı makinaları tamamen CE standartlarına uygun olarak gerçekleşmektedir.
Mussan group bünyesindeki Kilitli parke taşı makinaları üretim boya ve sevkiyat aşamaları olmak üzere 3 evrede gerçekleşmektedir. Kilitli parke taşı makinaları ‘nda üretim evresi; kaynaklı imalat taşlı imalat boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel aşama ile gerçekleştirilmektedir. Mussan group bünyesinde gerçekleşen Kilitli parke taşı makinaları işlemlerinin her aşamasında deneyimli teknik elemanlar yer almaktadır. Ayrıca üretim sonrasında da deneyimli teknik personelimiz tarafından kullanıma hazır teslim edilmektedir. Ürün teslimi sonrasında da teknik servis elemanlarımız, her türlü soru ve problemleriniz karşısında eğitimli seviyede olduğu için sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemek ilkelerimiz arasında en önemli yere sahiptir.

MUSSAN Group’un makine ve inşaat şirketleri, Türkiye’nin en büyük tesislerini de barındıran önde gelen kuruluşlardan oluşmaktadır. MUSSAN GROUP tarafından üretilen ürünler geniş lojistik ağımız vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize teslim edilmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.