CM EXPO İş, İnşaat Makinaları Fuarı 4 Ekim’de

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

4-7 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde 42 bin metrekare alan üzerinde 200 firmanın katılımıyla CM EXPO İş, İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı organize ediliyor.

Fuarın en temel farkı, Yerli ve Milli Temalı olması, katılımcıların tamamına yakını üretimlerini Türkiye’de yapıyorlar. Bu yüksek teknoloji ürünü iş ve inşaat makinaları fuarının ihracat odaklı bir tarafı da bulunuyor.

22 Afrika Ülkesi’nin başını çektiği ; (Sierra Leone, Togo, Burkina Faso, Nijer, Cibuti, Uganda, Kenya, Senegal, Ruanda, Brundi vs) tamamı sahra altı ülkelerden, inşaat makinaları satışı yapan ithalatçı firmalar ve büyük inşaat firmalarından oluşan 400 kişilik alım heyeti EkonomiBakanlığı’nın desteğiyle fuarda katılımcılarla ikili iş görüşmelerinde bulunmak üzere fuara geliyor. Afrika’nın yanısıra Suudi Arabistan, Kazakistan, İran, Irak, Afganistan, Umman ve Gürcistan’dan yüzlerce ziyaretçi fuara gelmek için şimdiden kayıt yaptırmış durumda.

Konyalının vinçini Kenya’ya, Ankaralının makinasını Ugandalı’ya pazarlayacağız

Yerli İş ve İnşaat Makinasının Türkiye içinde kullanımını arttırmak, yıllık 5 milyar dolara yakın ithalatı azaltmak, 1,4 milyar dolar seviyesindeki 120 ülkeye yaptığımız ihracatı arttırıp geliştirmek amacıyla yapılan fuarı Vinçder, Platformder, Agrega Üreticileri Birliği, Ostim Kauçuk Kümelenmesi, Orsiad gibi sektör dernekleri destekliyor.

Antalya’dan fuara büyük destek

Başta Anfaş Fuar Merkezi olmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası , Antalya Organize Sanayi Bölgesi,  Kemer, Akdeniz ve Yeşil Antalya Sanayi Siteleri fuar ziyaretçi çalışmalarında etkin rol oynuyor.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.