Briket Makineleri

Briket Makineleri
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Briket Makineleri ; kum, bims (ponza taşı), çakıl ve çimentodan yapılmış harcı titreşim ve basınç ile sıkıştırarak briket taşı çıkarır. Briket Makineleri basım periyodundaki değiştirebilir kalıp sayesinde tek tip ürüne bağlı olmaksızın bir parça değişimiyle çeşitli ürünler üretmek mümkündür. Briket Makineleri bir baskıda tercihen 4, 8 ,12  adet briket üretebilir. Ayrıca bir baskı aşaması Briket Makineleri ile yalnızca 10 ile 60 saniye arasında sürmektedir. Her geçen gün gelişen çağ nedeniyle insanların  sağlamlık ve konfor ihtiyacı sürekli artmaktadır.Ürettiğimiz Briket Makineleri ile üretilen tüm malzemeler dayanıklılık ve konfor arz etme testlerinden başarı ile geçmiş bulunmaktadır.

Briket Makineleri ile ürettiğimiz briket, parke, bims ürünleri şehircilikte kullanılır. Özellikle belediyelerin Briket Makineleri ürünlerine ilgisi oldukça fazladır. Kaldırım ve yolların yapımı Briket Makineleri ile üretilen bordür ve parke taşındandır. İçerisinde yaşadığımız boyalı duvarların yapımında briket taşı ve beton bloklar kullanılır. Briket Makineleri ile basılmış Briket taşları tüm diğer malzemelerden daha sağlamdır. İsmini yeni duyurmaya başlayan bims (pomza taşı), kullanıldığı binalarda ısı giriş çıkışını engeller ve tasarruf yapılmasını sağlar. Briket Makineleri ile üretilen taşlar süngerimsi delik ve tomurcuklu yapısı sesi emer ve tek ürünle ses ve ısı yalıtımı yapmış olursunuz.

Çim taşı; isminden de anlaşılacağı üzre, çimlendirmeye uygun oval boşluklara sahiptir. Bu taşın döşendiği alan muazzam bir görüntüye bürünür. Günümüzde ilerleyen  peyzaj mimarisinin gözdesidir.

Briket Makineleri nın çok yönlü çalışma özelliği  sayesinde yalnızca bir makina ile kendi tesisinizi oluşturabilirsiniz. Ürün yelpazemizde her bütçeye ihtiyaca uygun Briket Makineleri bulmak mümkündür. Briket Makineleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için  iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

MUSSAN Group’un makine ve inşaat şirketleri, Türkiye’nin en büyük tesislerini de barındıran önde gelen kuruluşlardan oluşmaktadır. MUSSAN GROUP tarafından üretilen ürünler geniş lojistik ağımız vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize teslim edilmektedir. Sizde ürettiğimiz  Briket Makineleri seçeneklerimiz  sayesinde bu muhteşem doğa maddesini ihtiyaç ve isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için +90 553 075 85 61 numaraları telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Briket makinesi fiyatları hakkındaki yazımız için lütfen tıklayınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.