Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Blok yapma makineleri, içi boş ve dolu bloklar, kaldırım taşları, bordür taşları ve uçucu kül tuğlaları üretmek için frekans kontrollü teknolojiye sahip en çok yönlü makine parçasıdır. Gelişmiş verimlilik ve enerji tasarrufu özelliklerine sahip ideal ve ekonomik çözümlerdir. Blok yapım üreticileri, yüksek kararlılık ve güvenilirlik oluşturmak için inovasyonla birlikte otomasyona sahiptir. Avantajları ile birkaç tip aşağıda açıklanmıştır.

Bir parke taşı makinesi, beton dağıtımı, düzleştirme, titreşim sağlayabilen ve tamamlayabilen otomatik hareket sistemine sahip bir inşaat ekipmanıdır. Bu makine, içi boş bloklar, dolu bloklar, tuğlalar ve birbirine geçen bloklar üretmek için kullanılabilir.

Avantajları fayans ustası blok makineleri vardır.

 • Pazar ihtiyaçlarına göre kalıplanabilirler ve daha dayanıklı ve onarımı kolaydır.
 • Çift katlı bloklar üretebilen çift hazneli bir makinedir.
 • Farklı boyut, kalınlık ve şekillerde farklı blokların döşenmesine yardımcı olabilir.

Briket Makineleri Otomatik Beton toplu işlemleri gerçekleştirmek, beton karıştırma otomatik ve pres sistemleri oluşur. Verimlilikleri blok tipine bağlıdır ve insan müdahalesi minimumdur. 

Avantajları:

 • Yüksek Blok Mukavemeti - Besleyicilerle birlikte en yeni hidrolik basınç sistemleri, her bir üniteyi çok hassas bir şekilde üretir. Bloğuna yakın bir tane yapısı kazandırırlar ve blokların oldukça sert, titreşime dayanıklı ve yüksek mukavemetli olmasına yardımcı olurlar.
 • Uçucu kül, cüruf, mastar ve benzeri endüstriyel atıklardan çevre dostu beton bloklar yapılabilir. Bu, endüstriyel atıkları geri dönüştürecek ve çevreyi koruyacak şekilde çalışır.
 • Düşük Maliyet - Bu son teknoloji otomatik beton blok makineleri, enerji kullanımını azaltabilir. Bu makinelerin verimli ve hızlı üretim kapasitesi, blok başına birim maliyetini düşürmeye katkıda bulunur.

Blok imalatçıları, makineleri inşaat ihtiyaçlarına göre kalıplama ihtiyaçlarını değiştirmeye yardımcı olabilecek gelişmiş kontrol sistemleriyle tasarlar.

Hollow Block Machine, tek katmanlı bloklar üretebilen tek katmanlı bir makinedir. İçi Boş Bloklar, inşaat malzemelerinin korunmasına yardımcı olur. Derz sayısından tasarruf edilmesine yardımcı olur ve harç gibi envanter kullanımını azaltır. Bu makineler yardımcı olabilir-

 • Kalıp değiştirilerek çeşitli blok yapımının tasarlanması
 • Yüksek mukavemetli, yüksek yoğunluklu ve doğru boyutlu blokların üretiminde yardımcı olabilirler.
 • Düşük üretim maliyetleri ve yüksek verim ile kolay kullanım sağlarlar.

Mobil blok makinesi , aynı zamanda entegre bir uzlaşma prensibini kullanır ve kutu uyarma, hidrolik akıntı ve çok yönlü otomatik hareketi gibi birçok yeni teknikler benimseyebilir. İçi Boş Blok makinesi üreticileri, yüksek performanslı bir makine sunmak için bu makinede yüksek kaliteli çelik ve hassas kaynak kullanır. Mobil blok makine üreticileri, güvenilir performans sağlamak için çeşitli işlevsel özelliklere sahip kaliteli bileşenleri kullanma konusunda da uzmandır.

Yüksek hacimli üretimin ve tam zamanında takviyeli panel üretiminin işlenmesine yardımcı olan hafif bir makine prekast makinesidir. Geleneksel eğimli kek işlemeden daha az işlem olduğundan üstün kaliteli ürünler ortaya çıkar. 

 • Basitleştirilmiş makine altyapısı, gezer vinç gerekmediğinden maliyet tasarrufu sağlar
 • Üstün ürün kalitesine yardımcı olurlar ve çift kablolu kesme teknolojisi süper pürüzsüz ürün yüzeylerine yardımcı olur.
 • Otomatik blok yapma makinesi tedarikçileri, sağlam inşaat makineleri için dünya çapında tanınmaktadır. Pazar taleplerini ve beklentilerini aşmak için en son teknolojiyi bir ürün kalitesiyle birleştirdiler. Blok makine imalatçıları ayrıca, hitap ettikleri her müşterinin ihtiyacına uyarlanabilen çoklu kombinasyonlar sağlar.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.