Son Haberler

Bordür Makinası

561408_496999623659885_1852902033_n
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Günümüzde bordür makinası sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarını,deneyimsiz ve hiç bir kalite standartı olmayan firmaların üretimleri satın aldıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik.

Bordür taşı : insan yaşamını kolaylaştırmak amaçlı yollarda ,yürüyüş parkurları ve koşu yollarında insanların kendilerini güvende hissetmeleri için üretilmiş olan ‘’ bordür taşı ‘’ yollar ile kaldırımları birbirinden ayırmak amaçlı ve yayaların rahatça yürüye bileceği yol bolmeleri oluşturmaktadır.’’ bordür taşı’’ insanlar ve araçlar ile arasında ozel bir bolge oluşturmaktadır hem güvenlik hemde rahatlık açısından bu ayrımı gerçekleştirmektedir.

Biz Mussan Group olarak bugun internet üzerinden satılık bordür makinası , briket makinaları fiyatları yada bordür makinası imalatı gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları , teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiçbir kötü sürprize fırsat vermecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni bordür makinası fiyatlarını ikinci el bordür makinasından cazip hale getirdik.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde bordür makinası sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el bordür makinası işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya ,bu şekilde daha kurumsal,etkin ve kısa sürede sonuca ulaşır hale getirmeye sevketmiştir.

Bordür makinası sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir.

Ürettiğimiz bordür makinası na verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el bordür makinası na’da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir