Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çalışma Sistemi

Manuel briket makinası veya parke makinaları ek bir kol yardımıyla operatörün kontrol ettiği hidrolik makina ve el arabalarıyla çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınmasına dayanmaktadır. Her üretim paletini makinaya süren ve çıkan paletleri kuruma sahasına elemanlar vasıtasıyla taşımaktadır. Bu da sistemin daha fazla insan gücüne dayanmasına sebep olmaktadır.

Ekipmanlar

Manuel sistemlerde asgari olarak makinaya gelecek olan harcın karıştırılması için mikser, mikserden gelen harcın makinaya taşınması için bant, ürünlerin üzerine basıldığı belli sayıda ayaksız palet ve  makinadan çıkan ürünlerin kuruma sahasına taşınması için el arabası gerekmektedir. Bununla birlikte daha az insan gücüne dayalı olarak üretim yapabilmek için bunker ve çimento silosu ile bunları sisteme dahil eden bir adet bant ve helezon gerekmektedir.

Diğer Sistemelere Göre Avantajları

Manuel briket yada parke makinaları, otomasyon sisteminden daha çok insan gücüne bağlı olarak çalıştığından dolayı, kurulum maliyeti otomatik makinalardan daha düşüktür. İnsan gücünün daha ucuza mal edildiği bölgelerde daha fazla tercih edilebilir.

Diğer Sistemelere Göre Dezavantajları

Manuel sistemlerde üretim insan gücüne daha fazla bağımlıdır. Bu da insan kaynaklı olarak daha düşük düzeylerde günlük üretim yapılmasına sebep olmaktadır. Ayrıca yine insan kaynaklı uyum sorunlarından dolayı üretimde aksaklıklar meydana gelebilmektedir.

Kalıp Modelleri

Makinemizde briket asmolen çim taşı oluk taşı gibi bir çok ürünün üretimini yapılmaktadır.

briket-parke-kaliplari

Online katalog için tıklayınız…

Manuel Makina Video

Talep

 

Formu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.