ihracat

Ayakkabıda İlk 8 Ayda 48 Milyon Dolarlık İhracat

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği , ayakkabı ve saraciye sektörlerinde verimliliği arttıracak Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (URGE) Projesini başlatırken, Türkiye’de üretilen 400 milyon çift ayakkabının 220 milyon çiftinin ihraç edildiği ve ilk 8 ayda 48 milyon...

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği, ayakkabı ve saraciye sektörlerinde verimliliği arttıracak Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (URGE) Projesini başlatırken, Türkiye'de üretilen 400 milyon çift ayakkabının 220 milyon çiftinin ihraç edildiği ve ilk 8 ayda 48 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiği belirtildi.

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği, ayakkabı ve saraciye sektörlerinde verimliliği yüzde 25 arttıracak Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (URGE) Projesini başlattı. Projenin tanıtımı için Ege İhracatçı Birlikleri'nde Ege Deri ve Deri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Zandar, URGE Projesi'nin Danışmanı Avusturyalı Albin Wedenig ve firma temsilcilerinin katılımıyla toplantı düzenlendi. URGE projesi ile özellikle mevcut ihracatın ve verimliliğin yüzde 25 artırılması hedefleniyor.

Toplantının açılışında konuşan Ege Deri ve Deri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Zandar, ayakka