Bordür Makinası

Bordür Makinası
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bordür Makinası nı anlatmadan evvel bordürün ne olduğundan kısaca bahsedelim. Bordür teriminin kulanıldığı anlanlara göre bir çok anlamı vardır. İnşaat ve yapı sektöründe kullanıldığında ise bordürler, kaldırım ve refüjleri yoldan ayırmak ve yol üzerine gelen suları yağmur suyu sisteminin giriş kanallarına aktarılması amacı ile yollara döşenen dış görünüşe hitaben taş parcasıdır . Bordürler çeşitli boy, model ve renlerdeki betondandan ve yahut çimento, kum ve uygun agregalarla isteğe göre üretilebilir.

Sizinde bildiğiniz üzre ülkemizde en önemli belediyecilik faaliyeti yol ve kaldırım yapmaktır. Bundan ötürü bordürler şehirlerin bağlı olduğu belediyelerin çok fazla tükettiği yapı taşlarındandır. Bordür taşı vasıtası ile yapılan  yürüyüş yolları, yürüyüş parkurları, koşu yolları insanların araçlardan ayrı kendilerine özgü yapılmış alanlarda  güvenle vakit geçirmelerini sağlar. Ve tabi bir diğer özelliği de döşendiği konumu çerceveleyerek estetik açıdan müthiş görüntüler elde edilmesini mümkün kılar. Gerçeğinde çok özel olan bu taşları üretmek için tabi ki bir makine ve benzeri bir gerece ihtiyaç olunur. İlkel yaşam bicimi, ilkel çağ adını verdiğimiz yıllarda insanlar bu taşları koyulacak oldukları alanlara büyük bir zamet ile milim milim sıvayarak yerleştirmeye çalışmakta idiler. Tabi oluşturalan bu taşların muntazam biçimde  olduklarını söylemek pekde mümkün değildir.

Neyseki ilerleyen çağ ve teknolojı sayesinde tüm bu işemleri simetrik bir biçimde yapabilecek makinalar geliştirilmiştir. İşte  tam burada biz Mussan Group Makine ailesi olarak geliştirdiğimiz son teknolji Bordür Makinası Parke makinası, Briket makinaları ile karşınızdayız. Bünyemizde ürettiğimiz makinelermizden her bütçeye göre kalite standartlarına uygun Bordür makinası satın alınması mümkündür. Ayrıca kullandığımız tüm malzemeler A kalitede olmakla birlikte kalite kontrol gözetimlerimden  eksizsiz bir  biçimde geçmiş bulunmaktatır. Sizde uzun vadede kaliteli ürünler üretmek ve müşterileriniz karşısında daima alnınız ak bir duruş sergilemek için Mussan Group ailemizin bir parçası olmaya ne dersiniz? Size Bordür makinası, parke makinası, briket makinaları hakkında detaylı bilgi vermek adına iletişim araçlarımız başında beklyen personellerlerimize görüşmek için ilgili adreslerimizden bizlere ulaşınız.

MUSSAN Group’un makine ve inşaat şirketleri, Türkiye’nin en büyük tesislerini de barındıran önde gelen kuruluşlardan oluşmaktadır. MUSSAN GROUP tarafından üretilen ürünler geniş lojistik ağımız vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize teslim edilmektedir.

Briket Makinaları hakkındaki yazımız için lütfen tıklayınız.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Hemen Ulaşın!