Bims Makinesi

Bims Makinası
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bims Makinesi, bims taşı üreten, teknik terminolojide “Doğal Hafif Agrega” olarak nitelendirilmekte olup, “Pomza Taşı”olarak da adlandırılmaktadır. Yöresel adlandırmalar olarak da “Işır taşı, küveki taşı, nasır taşı, topuk taşı, kisir” gibi isimlerle de anılmaktadır. Bims Makinesi alanında kullanılan bims agregası, uluslararası birçok endüstriyel alanda uzun yıllardan beri kullanıla gelmiş volkanik kökenli bir endüstriyel hammaddedir. Ancak, ülkemiz açısından değeri ve önemi son 10 yılda anlaşılmaya başlanmış ve başta inşaat sektörü olmak üzere diğer endüstriyel alanlarda da kullanılmaya başlanılan bir hammadde konumuna gelmiştir. Bims Makinesi alanında kullanılan bims taşı endüstriyel kullanım açısından; boşluklu, süngerimsi, volkanik olaylar neticesinde oluşmuş, fiziksel ve kimyasal etkenlere karşı dayanıklı, zararsız, uzun ömürlü, ısı ve ses yalıtım özelliği sağlayan, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, camsı bir yapıya sahip volkanik bir kayaçtır.

Bims Makinesi sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını İnternet üzerinden yaptıklarını,deneyimsiz ve hiç bir kalite standardı olmayan firmaların üretimleri satın aldıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik. Bims Makinesi sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir.

Bims Makinesi için verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el Bims Makinesi ne de vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni Bims Makinesi fiyatlarını ikinci el Bims Makinesi ‘ni de cazip hale getirdik. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde Bims Makinesi sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el Bims Makinesi işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya ,bu şekilde daha kurumsal,etkin ve kısa sürede sonuca ulaşır hale getirmeye sevketmiştir.

MUSSAN Group’un makine ve inşaat şirketleri, Türkiye’nin en büyük tesislerini de barındıran önde gelen kuruluşlardan oluşmaktadır. MUSSAN GROUP tarafından üretilen ürünler geniş lojistik ağımız vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bims Makinesi hakkında detaylı bilgi almak ve görüşme sağlayabilmek adına bizimle ister internet sitemiz üzerinden ister telefon numaralımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Biriket Makinası hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Hemen Ulaşın!