Beton Parke ve Briket Makinaları

beton parke ve briket makinaları
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Beton Parke ve Briket Makinaları sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir. Ürettiğimiz Beton Parke ve Briket Makinaları için verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el briket makinalarına da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Günümüzde Beton Parke ve Briket Makinaları sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını İnternet üzerinden yaptıklarını, deneyimsiz ve hiç bir kalite standardı olmayan firmaların üretimleri satın aldıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik.

Biz Mussan Group olarak bugün İnternet üzerinden satılık Beton Parke ve Briket Makinaları fiyatları yada briket makinaları imalatı gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları, teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiçbir kötü sürprize fırsat vermeyecek şekilde yayımlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni briket makinaları fiyatlarını ikinci el briket makinalarından cazip hale getirdik. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde briket makinaları sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el Beton Parke ve Briket Makinaları işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşır hale getirmeye sevketmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında Mussan Group markası adı altında ikinci el beton parke ve briket makinaları sektörüne ait firmamızı, yeni briket makinaları üretimi firmamız olan Mussan Group dan tamamen ayırarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk. Günümüzde firmamız hem yeni makinalar üretiminde Mussan Group olarak,hemde ikinci el beton parke ve briket makinaları sektörüne Mussan Group olarak gerek fiyatları,gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

MUSSAN Group’un makine ve inşaat şirketleri, Türkiye’nin en büyük tesislerini de barındıran önde gelen kuruluşlardan oluşmaktadır. MUSSAN GROUP tarafından üretilen ürünler geniş lojistik ağımız vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bims Makinesi hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Hemen Ulaşın!